Skip to content

Produkce

Našimi zákazníky jsou výrobci hotových výrobků, kteří figurují v náročných průmyslových odvětvích po celém světě.

Konfekční tkaniny

Jsme tradiční dodavatel nejjednodušších základních typů plátěnných vazeb na košiloviny, ale také keprů na pracovní oděvy a dalších speciálních tkanin pro profesní oděvy, kde jsou požadovány další užitné vlastnosti pro využití u záchranných sborů či v armádě.

Automotive

Lodní průmysl

Naše textilie jsou využívány jak k samotné výrobě lodí a plachet, tak v interiérech. Upravené tkaniny jsou součástí konstrukce nafukovacích záchranných člunů. Podkladové tkaniny se používají pro výrobu trupů, kajut, stěžňů, ráhen, plachtoví a příslušenství, čalounění interiérů, závěsů, potahovin i lůžkovin.

Farmaceutický průmysl

Speciální tkaniny pro filtrace

Poskytujeme tkaniny jak pro hybné, tak stacionární části vybavení. Náš jednotný přístup od přípravy až po výrobu zajišťuje nejvyšší úroveň kvality a technickou podporu s možností identifikace dodavatelů jednotlivých přízí. Tkaniny jsou vyhotoveny podle přesného zadání zákazníka s důrazem na jejich trvanlivost, odolnost proti opotřebení a inertnost vůči chemickým procesům.

Zdravotnictví

Letecký průmysl

Tkaniny od Sumtex Europe se používají v civilních i vojenských letounech po celém světě v rostoucím rozsahu použití. Tkaniny naleznou uplatnění jako potahoviny, odkládací tašky, sáčky na dokumenty, stínítka, tepelné izolace nebo sedací výztuže.

Potravinářský průmysl

Armáda

Vyrábíme široké spektrum speciálních tkanin využitelných v náročných podmínkách pro ozbrojené složky. Naše tkaniny najdou uplatnění ve vojenských vozidlech, jako jsou automobily, obrněné transportéry a tanky. Široká škála látkových komponent je navržena tak, aby nabídla maximální ochranu v náročném prostředí.

Ročně vyrobíme 8 milionů bm tkanin. 90 % je určeno na vývoz.

0
tkalcovských strojů
0
zaměstnanců
0
vývozních zemí